האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
This is My Earth - ארגון TiME - להצלת בעלי חיים בסכנת הכחדה

This is My Earth - ארגון TiME - להצלת בעלי חיים בסכנת הכחדה

ארגון TiME הוא יוזמה בינלאומית חדשה במטרה להחזיר ולהגדיל את יכולת ההשפעה של הציבור הרחב על התיד כדור הארץ.

הארגון שהוקם על ידי פרופ' אורי שיינס מאוניברסיטת חיפה-אורנים ופרופ' אלון טל מאוניברסיטת תל אביב, ביחד עם צוות מדענים ומנהיגי סביבה מכל העולם מציע לאנשים להצטרף אליו תמורת דמי חבר שנתיים בעלות של דולר אחד לשנה, כשניתנת הזכות לבחור באילו מטרות הכסף יושקע, כשכל דמי החבר מיועדים לפרוייקטים - רכישת אדמות באיזורים רגישים לטובת הצלה של מיני בעלי-חיים בסכנת הכחדה.

 

הסיבה המרכזית להכחדת מינים בכדור הארץ היא אבדן בתי גידול, והדרך הבטוחה להתמודד עם הבעיה היא להמיר שטחים רגישים לשמורות טבע. למרות זאת הכרזה על שמורות טבע חדשות מתקדמת בקצב איטי הרבה יותר מהרס בתי הגידול בעולם.

 

הארגון This is My Earth - TiME, הינו יוזמה בינלאומית חדשה המציעה אסטרטגיה חדשה לערב את הציבור בעולם בשמירה על הטבע. באמצעות גיוס המונים על בסיס הפלטפורמה אינטרנטית, אנחנו שואפים להגיע לקהילה הבינלאומית, ולאפשר לכל אדם בכדור הארץ לעזור לצמצם את ההרס לבתי הגידול על ידי רכישה של אדמות באזורים רגישים ועשירים במגוון ביולוגי, ולהצטרף לארגון דמוקרטי ואינטראקטיבי בינלאומי.

 

להצטרפות ותרומות לחצו כאן

מוסדות חינוך, ארגונים וחברות שרוצים לצרף מספר רב של חברים בו זמנית ולקבל הרצאה או פעילות של צוות המומחים של טיים אנא כתבו לדוא"ל: time@this-is-my-earth.org

 

 

This is My Earth היא עמותה רשומה במדינת ניו-יורק, ארה"ב