האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
פתיחת תערוכת Sport Science

פתיחת תערוכת Sport Science

בנוכחות אורחים רבים מעולם הספורט נפתחה תערוכת הספורט הבינלאומית במדעטק

 

טל ברודי, מנכ"ל מדעטק ד"ר רונן מיר ויו"ר הועד המנהל של מדעטק ליאון רקנאטי

 

טל ברודי, חתן פרס ישראל בספורט, ברך בטקס הפתיחה את הנהלת מדעטק על הבאת תערוכת הספורט הבינלאומית SPORTS SCIENCE לישראל. ברודי שקיבל גביע הוקרה ממנכ"ל מדעטק ד"ר רונן מיר, אמר בדבריו, שהתערוכה מעודדת את קידום תרבות המדע והספורט בישראל.

 

ברודי, חברי הוועד האולימפי בראשות היו"ר צבי ורשביאק וכוכבי מכבי חיפה יא- יא סיידו וגוסטבו בוקולי, התארחו בטקס פתיחת התערוכה שעומדת במרכז אירועי הקיץ. ליאון רקנאטי, יו"ר מדעטק אמר: " ספורט הינו חלק כה מרכזי בחיינו ומונחים מעולם הספורט השתרשו והפכו לחלק מההוויה היומיומית עד כי אנחנו רוצים לנצח ב"נוק אאוט" גם אם צריך "להוריד בשביל זה את הכפפות". אנחנו "רצים" לתפקיד חדש, בונים "נבחרת" של עובדים ש"ירוצו איתנו למרחקים ארוכים", מקיימים דיונים "מרתוניים", מרגישים הכי נוח "במגרש הביתי" שלנו ותמיד רוצים להגיע "לקו הסיום "לפני "הדקה ה- 90". עוד הוסיף כי תערוכת sports science תאפשר הצצה אל "מאחורי הקלעים" והסודות המדעיים טכנולוגיים שמאחורי הספורט וברך את כל השותפים לעשייה.
צבי ורשביאק, יו"ר הועד האולימפי שחתם על שיתוף פעולה עם ליאון רקנאטי יו"ר מדעטק לרגל פתיחת התערוכה ולרגל ההכרזה על פתיחת השנה האולימפית בכנסת בסוף החודש אמר: "הוועד האולימפי בישראל שמח על שיתוף הפעולה עם מדעטק, המכריז הערב על פתיחת תערוכת הספורט הבינלאומית, המעודדת את המשתתפים לחקור את המדע שמאחורי מקצועות הספורט המגוונים, האופן בו הם משפיעים על גוף האדם, והצורה בה הם תורמים לאורח חיים בריא. הספורט ההישגי התחרותי נעזר מאד במדע, המסייע למקסם את היכולות של הספורטאים. בתחומי המדע והספורט הערכים החשובים ביותר הם ערכי השאיפה למצויינות והישגיות. שיתוף הפעולה בין הוועד האולימפי בישראל למדעטק חיפה עשוי להבליט ערכים אלו בצורה מובהקת".

 

בתמונה: בוקולי במוצג מדידת עוצמת הבעיטה בכדור רגל

 

כוכב מכבי חיפה גוסטבו בוקולי שביקר בתערוכה הצטער שבנו המבקר עתה בברזיל לא הגיע איתו והבטיח לחזור איתו ולהתנסות בשלל המוצגים האינטראקטיביים המוצגים בתערוכה.