האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
רובוטים בעיר העתיד - חוג רובוטיקה

רובוטים בעיר העתיד - חוג רובוטיקה

מהו רובוט? איך נותנים פקודות לרובוט? כיצד גורמים לרובוט לנוע? כיצד רובוט חש את הסביבה? ומה הקשר בין בעלי חיים לרובוטים? בואו לגלות את העולם המרתק של הרובוטיקה!

 

כשאתם מפעילים מזגן בבית, הוא מקרר או מחמם את החדר לטמפרטורה הרצויה שקבעתם בשלט. כאשר מחממים מים בקומקום, הוא עוצר בדיוק בזמן, כאשר המים רתחו. כשנכנסים לקניון, הדלתות נפתחות ונסגרות בהתאם לאנשים הנמצאים לידם. הרמזורים "מרשים לעצמם" לתת בבוקר פחות זמן לאור ירוק ובערב - יותר. המחסומים בחנייה נפתחים רק למכוניות בעלי רשות כניסה ולמכוניות זרות - לא. המצלמות בנתב"ג מזהות אתכם לפי תמונת דרכון אפילו אם התבגרתם בכמה שנים טובות.

 

מה משותף לכל אלה? כולם חלק מחיי היום-יום שלנו, וכולם חלק מהעולם המרתק של הרובוטיקה. במהלך החוג נצא להרפתקה מרתקת במהלכה נתכנת רובוטים פיזיים ווירטואליים, "נאלף" אותם לבצע משימות לטובת האדם, ונסיים בתקשורת פנים אל פנים עם רובוטים גדולים וחכמים שמיוצרים כעת בעולם. כך נבין כיצד הרובוטים עשויים לעזור לאנושות בעתיד הקרוב.

 

בואו לגלות את העקרונות הבסיסיים של הרובוטיקה, ולקבל כלים טכנולוגיים לבקרת רובוטים בדרך חווייתית, בעזרת ערכת רובוטיקה חינוכית. בחוג, תשלבו כוחות בעבודה משותפת ותפעילו רובוטים שיפעלו גם הם בשיתוף פעולה מלא.

הפעילות תתקיים בסביבה מוזיאונית: במרכז רובוטיקה ובתערוכות מדעטק בהם תכירו דגמים ומוצגים מעניינים, מסקרנים ומעשירים את החוג!

פעילויות רובוטיקה חינוכיות של מדעטק זכו להצגה ופורסמו בכנסים ובכתבי עת בינלאומיים בארה"ב, ביפן ובמדינות אחרות.

 

למידע על חוג "הרובוט הראשון שלי" לילדי גן וכיתה א' לחצו כאן

 

 

רובוט נאו - חוג רובוטיקה במדעטק

 

מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל את ההרשמה לחוג עד 48 שעות לפני מועד תחילת החוג ולקבל החזר מלא.

ניתן לבטל עד המפגש השני (כולל) ולקבל החזר יחסי. לאחר מועד זה לא יתקבל החזר כספי.

על מנת לבטל כתבו הודעה לדוא"ל groups@madatech.org.il עם פרטי ההרשמה.

(ניתן לבטל גם בטלפונים: 04-8614530 או 04-8614429).

שליחת או השארת הודעה לא מהוות אישור של בקשת הביטול או השינוי. יש לקבל אישור בהודעה חוזרת.