האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
רובוטים בעיר העתיד - חוג רובוטיקה במדעטק תשפ"ג

רובוטים בעיר העתיד - חוג רובוטיקה במדעטק תשפ"ג

מהו רובוט? איך נותנים פקודות לרובוט? כיצד גורמים לרובוט לנוע? כיצד רובוט חש את הסביבה? ומה הקשר בין בעלי חיים לרובוטים? בואו לגלות את העולם המרתק של הרובוטיקה!

 

כשאתם מפעילים מזגן בבית, הוא מקרר או מחמם את החדר לטמפרטורה הרצויה שקבעתם בשלט. כאשר מחממים מים בקומקום, הוא עוצר בדיוק בזמן, כאשר המים רתחו. כשנכנסים לקניון, הדלתות נפתחות ונסגרות בהתאם לאנשים הנמצאים לידם. הרמזורים "מרשים לעצמם" לתת בבוקר פחות זמן לאור ירוק ובערב - יותר. המחסומים בחנייה נפתחים רק למכוניות בעלי רשות כניסה ולמכוניות זרות - לא. המצלמות בנתב"ג מזהות אתכם לפי תמונת דרכון אפילו אם התבגרתם בכמה שנים טובות.

 

מה משותף לכל אלה? כולם חלק מחיי היום-יום שלנו, וכולם חלק מהעולם המרתק של הרובוטיקה. במהלך החוג נצא להרפתקה מרתקת במהלכה נתכנת רובוטים פיזיים ווירטואליים, "נאלף" אותם לבצע משימות לטובת האדם, ונסיים בתקשורת פנים אל פנים עם רובוטים גדולים וחכמים שמיוצרים כעת בעולם. כך נבין כיצד הרובוטים עשויים לעזור לאנושות בעתיד הקרוב.

 

בואו לגלות את העקרונות הבסיסיים של הרובוטיקה, ולקבל כלים טכנולוגיים לבקרת רובוטים בדרך חווייתית, בעזרת ערכת רובוטיקה חינוכית. בחוג, תשלבו כוחות בעבודה משותפת ותפעילו רובוטים שיפעלו גם הם בשיתוף פעולה מלא.

הפעילות תתקיים בסביבה מוזיאונית: במרכז רובוטיקה ובתערוכות מדעטק בהם תכירו דגמים ומוצגים מעניינים, מסקרנים ומעשירים את החוג!

פעילויות רובוטיקה חינוכיות של מדעטק זכו להצגה ופורסמו בכנסים ובכתבי עת בינלאומיים בארה"ב, ביפן ובמדינות אחרות.

 

מידע על חוג רובוטיקה במדעטק - תשפ"ג

 

החוג מיועד לילדים בכיתות ד'-ו'.

יתקיימו 12 מפגשים בימי חמישי בשעות: 17:00-15:30. המפגש הראשון יתקיים ב-3.11.22.

הפעילות תתקיים באגף החינוך, מדעטק, הכניסה דרך חניית מדעטק ברחוב בלפור 12, חיפה.

מחיר: 1,100 ש"ח למשתתף (10% הנחה לילד השני במשפחה).

 

למידע על חוג רובוטיקה

 

רובוט נאו - חוג רובוטיקה במדעטק