האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
סרט חדש בסינימטריX

סרט חדש בסינימטריX

15.10.2007: סרט חדש בסינמטריX

מדעטק גאים להציג, סרט חדש בסינמטריX - "מכורים לחיים" - חוויה קולנועית מרשימה הלוקחת אתכם למסע רחב יריעה וחובק עולם בעקבות הסמים. הכניסה אל הסרט מגיל 10 בלבד. 

 

באמצעות סרט שצולם בטכנולוגיה ייחודית, וכשהצופים מרכיבים משקפי תלת מימד, נכנס אל תוך המבוכים האינסופיים של גוף האדם, נלך בעקבות העצבים הדקיקים המפלסים דרכם במעמקי המח, נכיר את החלל הבין עצבי ואת הדופמין ונגלה את הסוד - איך גורמים הסמים להשפעות הכל כך חזקות שלהם.

הצטרפו אל הסיור, אותו מוביל מנחה צעיר 'מבין עניין', ובעל היכרות מדעית וחברתית מעמיקה עם נושא הסמים. לצידו מופיע שחקן, מעין סייד קיק, שכמו צ'רלי צ'פלין ב"זמנים מודרניים" חווה עבורנו באופן משעשע ומאלף את הנושאים השונים בהם ידובר. המנחה והשחקן, כל אחד בדרכו, מלווים את הצופים במסע המקיף שבסופו כולנו נדע הרבה יותר ולכולנו יהיו הכלים באמצעותם נוכל להגיע להחלטות שקולות ומבוססות.

 

בסוף החוויה המקיפה שעברנו נשארה בכל זאת שאלה אחת פתוחה - "אז שלא רק ננסה?" ובכן, החיים הם מה שאנחנו עושים מהם. אחרי כל מה שראינו ועל בסיס ידע רחב מאד, יוכל כל אחד לבחור מה הוא רוצה לעשות עם החיים שלו. אלא שעכשיו הבחירה הזו תהיה מבוססת מאד.
בעקבות "מכורים לחיים" לא יוכל אף אחד להגיד לעצמו "לא ידעתי".