האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
מנכ"ל מדעטק התמנה לחבר בועד המנהל של Astc

מנכ"ל מדעטק התמנה לחבר בועד המנהל של Astc

ד"ר רונן מיר חבר בועד המנהל של הארגון הבינלאומי למוזיאוני מדע

הנהלת מדעטק בראשות היו"ר ליאון רקנאטי, שבה השבוע מהכנס השנתי של הארגון הבינלאומי של מוזיאוני המדע והטכנולוגיה שהתקיים בהונולולו, הוואי.
במהלך הכנס, הוכרז מינויו של ד"ר רונן מיר, מנכ"ל מדעטק, לחבר הוועד המנהל של Association of Science-Technology Centers - ASTC, הארגון הבינלאומי של מוזיאוני המדע והטכנולוגיה.

 

 

ד"ר מיר, פיזיקאי ומחנך, מנהל את מדעטק, המוזיאון הלאומי למדע וטכנולוגיה וחלל בחיפה בארבע השנים האחרונות. ברקע המינוי עומד ניסיונו של ד"ר מיר בניהול מוזיאוני מדע בארץ ובארה"ב וכן יוזמותיו בתחום שיתופי פעולה בינלאומיים.

ASTC   הארגון הבינלאומי למוזיאוני מדע וטכנולוגיה, מאגד בתוכו למעלה מ- 600 מוזיאוני מדע, טכנולוגיה וטבע מכל העולם ומטרתו לקדם מקוריות וחדשנות בחינוך הלא פורמאלי של המדעים דרך הקשר בין חברי הארגון בעולם כולו.

במהלך השנים האחרונות וכחלק מתהליך אסטרטגי שמוביל ליאון רקנאטי יו"ר הוועד המנהל, הציג מדעטק לקהל הישראלי תערוכות בינלאומיות מובילות: "דינוזאורים ענקי פטגוניה", "עולמות הגוף" ו"העולם הרובוטי", שבימים אלו מוצגת במדעטק, הגדיל את שטחו ,הוסיף חללי תצוגה ולימוד רבים ושילש את כמות המבקרים בו, למעלה מ- 500,000 מבקרים בשנה.
חברותו של ד"ר מיר בהנהלת הארגון העולמי, הינה הבעת אמון והערכה של חברי הארגון העולמי בהצלחה של מדעטק ויש בה כדי להביא לחיזוק וביסוס מעמדו של מדעטק כמוזיאון מדע וטכנולוגיה מוביל בקנה מידה עולמי.

 

ד"ר רונן מיר עם מר ליאון רקנאטי

 

ליאון רקנאטי: "אני שמח על ההזדמנות שניתנה למדעטק - להיות המוזיאון המייצג את ישראל לראשונה בפורום מכובד זה. חברות בוועד המנהל של ASTC, תתרום לפיתוח הקשרים הבינלאומיים ולהבאת פרויקטים ותערוכות חדשות למדעטק, להנאת תלמידי ותושבי ישראל".