האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
בילוי לילדים

בילוי לילדים

בילוי לילדים שלנו

 

כמה פעמים מצאתם את עצמכם קמים ביום שבת או חג הסתכלתם בחוץ, ראיתם מזג אוויר נעים ונוח והחלטתם לקחת את הילדים לבילוי, נכנסתם לאינטרנט לראות אילו בילויים יש לחיפה להציע ושבתם אל ילדיכם המצפים בידיים ריקות. מצאתם בילויים שכבר חוויתם באלף ואחת צורות כאלה ואחרות, הצגות ומופעים שמסתכמים בישיבה, צפייה והרבה ממתקים, הילדים משתעממים ומאבדים עניין מאד מהר, הכרטיסים יקרים והערך החינוכי שואף לאפס. לפעמים אנחנו יכולים למצוא את עצמינו חסרי אונים מול השאלה איך לבדר ואיך לבלות עם ילד שכולו חכם ורעב לידע או איך לעורר אצל הילד את אותו רעב לידע, איך לעניין אותו בדברים שיש בהם מעבר לערך בידורי והוצאת אנרגיות, איך לגרום לילד להגיד ואוו, לעורר את סקרנותו ולאפשר לו הנאה צרופה. על לשלב בתוך זה גם הנאה עבור ההורים אנחנו לא מעזים לחשוב אפילו...

 

שיגרתם של ילדינו עשויה לעתים להיות משעממת ואף מנוונת כשכולה מלאה במסכי מחשב וטלוויזיה שלא דורשים מהילד שום חשיבה או יצירתיות. המסכים מאפשרים להם להסתגר בחדריהם, להתבודד משאר בני המשפחה ולהסתגר בתוך עצמם, כשחוסר העניין שהם מגלים לעולם יכול להיות מטריד, עצוב ואף מפחיד. כל הורה היה רוצה שילדו יעיד על כך שאת מירב ההנאה הוא מפיק מבילוי בחברתם של הוריו, אך כשהמציאות היומיומית אינה כזאת והקושי למצוא בילוי ממנו יכולה ליהנות כל המשפחה ללא כל הבדלי גיל יכול להיות מתסכל, מציע לכם מוזיאון מדעטק את הבילוי האולטימטיבי עם ילדיכם.

 

מדעטק, המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל נותן לכם ולילדיכם מענה לבעיה מרכזית זו ומציע אטרקציות לכל הגילאים תוך שילוב ערכים חינוכיים וידע עם הנאה צרופה! המוזיאון מציג את המדע בדרך חדשה מעניינת ומבדרת שתעזור לילדיכם להשתכנע כי לימוד וכיף כן הולכים ביחד! להבדיל ממוזאוני אומנות והיסטוריה שהקונספט שלהם גורם לכם לשקול כמה פעמים האם ילדיכם עשויים להשתעמם מהסתובבות בין כותלי המוזיאון בו הכל מוסתר מאחורי זוכית ומגודר בפרגודים השומרים על המייצגים, מציע מוזיאון מדעטק חוויה אינטראקטיבית בה לא רק שמותר לגעת במייצגים אלא אף רצוי! המייצגים יאפשרו לילדיכם לראות את המדע והטבע בפעולה ואף להפוך לחלק אינטגראלי בתהליך בדיוק כמו שבמציאות האדם הוא חלק בלתי נפרד מהטבע. ילדיכם יוכלו להפוך ליום אחד לפיזיקאים, מתמטיקאים, אסטרונומים, כימאים, ביולוגים, רופאים ומהנדסים, להתפעל מחשיבותם בעולם ומהשפעתם עליו תוך בילוי חוויתי שלא פוסח על אף אחד מחמשת החושים.