האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
אגודת ידידי מדעטק

אגודת ידידי מדעטק

מדעטק - המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל קיבל על עצמו משימה בעלת חשיבות לאומית: טיפוח דור העתיד של בעלי המקצועות המדעיים והטכנולוגיים בישראל ושימור יתרונה היחסי של מדינת ישראל בתחומים חיוניים אלו. מדעטק הינו המרכז החינוכי הגדול במדינה לחינוך מדעי-טכנולוגי בלתי פורמלי. כ-350,000 מבקרים נהנים מפעילויות המוזיאון מדי שנה, מתוכם 75,000 תלמידים מבתי ספר ברחבי המדינה המשתתפים בתכניות עומק חינוכיות שמפעיל מכון מדעטק לחינוך מדעי-טכנולוגי. המוזיאון חותר לצמצום פערים מגדריים וחברתיים בנגישות למדע וטכנולוגיה בין בנים ובנות, אוכלוסיות מהפריפריה ומהמרכז, צברים ועולים חדשים, יהודים וערבים ועוד.

לצד המוזיאון פועלת אגודת ידידים התומכת במוזיאון מבחינה אסטרטגית וכלכלית. חברי האגודה אמונים על בניית המוניטין הלאומי של המוזיאון ומכון החינוך הפועל בתוכו, חיזוק השיח הציבורי בתחומי החינוך המדעי-טכנולוגי, ויצירת תשתית מתאימה להשגת יעדי המוזיאון. תרומתם של הידידים חיונית להבטחת עתידו של המוזיאון וליכולתו להשיג את המטרות שאותן שם לעצמו.

דמי החברות באגודה כוללים מלגה לפעילות חינוכית במוזיאון לילדים מעוטי יכולת ומינוי משפחתי לחבר האגודה ולמשפחתו.
בנוסף, חברי האגודה זכאים לשלל הטבות המקנות להם גישה ייחודית למוזיאון: הזמנות לארועי פתיחה של תערוכות חדשות, סיורי VIP סגורים תקופתיים במוזיאון, ועוד. והחשוב מכל —שותפות אמיתית במשימתו הלאומית של המוזיאון, שימור מעמדה המוביל של מדינת ישראל בתחום המדע והטכנולוגיה.

 

ליצירת קשר פנו לדוא"ל: yedidim@madatech.org.il