האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
פעילויות לכל המשפחה

פעילויות לכל המשפחה

מדעטק מציע בילוי לכל המשפחה תוך שילוב מושלם בין מדע, טכנולוגיה וכיף משותף כמו שמזמן לא חוויתם.

 

אחרי שאנחנו מבלים את כל השבוע בעבודה מעייפת, מתרוצצים מפה לשם עם אלפי סידורים ובקושי מספיקים לתפוס רגע של שקט לבילוי עם המשפחה. כשמתפנה לנו קצת זמן בערב, הילדים כבר צריכים ללכת לישון והרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמינו נאלצים לעשות בחירה קשה עם מי מבני הבית לבלות בזמן הפנוי המועט שיש. כשמגיע יום חופש, שבת או חג אנחנו רוצים לעשות הכל כדי לנצל את הזמן הזה ולהקדיש כמה שיותר ממנו לאנשים האהובים עלינו ביותר אך לכולם תחומי עניין שונים בגלל הפרשי הגילאים, אפילו על סרט שיעניין את כולם קשה להחליט אז כשמדובר באטרקציות למשפחה מחוץ לבית העניין קשה אף יותר. כבר הספקנו להגות את כל סוגי הטיולים בכל שמורות הטבע והגנים אבל העניין דורש מאיתנו הרבה מאמץ ובואו נודה בזה, לא באמת היינו רוצים לעשות כל הזמן את אותו הדבר ולפעמים מתחשק לעשות משהו קצת אחר, חדש ושונה, שיהיה בו גם ערך חינוכי עבור הילדים, שיוכלו ללמוד ולהעשיר את עולמם אך מצד שני שגם אנחנו ההורים נוכל לבלות וליהנות.

 

מדעטק, המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל נותן לכם ולילדיכם מענה לבעיה מרכזית זו ומציע אטרקציות לכל הגילאים תוך שילוב ערכים חינוכיים וידע עם הנאה צרופה! המוזיאון מציג את המדע בדרך חדשה מעניינת ומבדרת שתעזור לילדיכם להשתכנע כי לימוד וכיף כן הולכים ביחד על אחת כמה וכמה כשאחים מכל הגילאים יכולים ללכת ולבלות יחד מפעילות משותפת, להפיק כל אחד בדרך שלו, ומה אתם יודעים, אפילו ההורים נהנים איתם ואף גם הם לומדים משהו חדש בדרך חווייתית ומעניינת.

 

במוזאוני אומנות והיסטוריה שהקונספט שלהם גורם לכם לשקול כמה פעמים האם ילדיכם עשויים להשתעמם מהסתובבות בין כותלי המוזיאון בו הקול מוסתר מאחורי זוכית ומגודר בפרגודים השומרים על המייצגים, מציע מוזיאון ולעתים תשאלו את עצמכם אם אולי אכזבתם את הילד בכך שבחרתם בפעילות שמעניינת אתכם ואותו פחות אפילו אם המטרה הייתה להעשיר את עולמו. במוזיאון מדעטק לא תצטרכו לבחור בין הנאה ללימוד או בין הנאתכם להנאתם של שאר בני המשפחה. המוזיאון מציע חוויה אינטראקטיבית לכל המשפחה בה לא רק שמותר לגעת במייצגים אלא אף רצוי! המייצגים יאפשרו לכם ולילדיכם לראות את המדע והטבע בפעולה ואף להפוך לחלק אינטגראלי בתהליך בדיוק כמו שבמציאות האדם הוא חלק בלתי נפרד מהטבע. ילדיכם יוכלו להפוך ליום אחד לפיזיקאים, מתמטיקאים, אסטרונומים, כימאים, ביולוגים, רופאים ומהנדסים, להתפעל מחשיבותם בעולם ומהשפעתם עליו תוך בילוי חוויתי שלא פוסח על אף אחד מחמשת החושים.

  • פעילויות לכל המשפחה