האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
הזמנת פעילות למערכת החינוך

הזמנת פעילות למערכת החינוך

מדעטק, מציע מגוון פעילויות חינוכיות לילדים המשלבות באופן מושלם בין מדע, טכנולוגיה וכיף
בעידן האינטרנט שבו אנו חיים, להוציא את הילדים מהבית למען פעילויות חינוכיות הפכה להיות לפעולה לא פשוטה בכלל, יחד עם זאת, יש מקום אחד שבו עדיין תוכלו למצוא לא רק פעילויות חינוכיות לילדים, אם כי חוויה מהנה ומפרה לכל המשפחה, כך שכולם יוכלו ליהנות מכמה שעות, או אפילו מיום שלם של חוויות מעשירות במיוחד.
במעדטק - מוזיאון המדע של חיפה תוכלו למצוא חוויות, פעילויות ומגוון של מידע עשיר ומגוון על כל הפיתוחים, ההמצאות והתגליות השונות אשר פותחו לכל אורך ההיסטוריה, כך שסקרנותם של הילדים ושל ההורים תוכל לבוא לידי סיפוק באמצעות תצוגה מעניינת וחווייתית במיוחד.
מוזיאון מדעטק חיפה מציג בפניכם שפע של פעילויות חינוכיות לילדים אשר כוללת סיורים, הפעלות, ימי הולדת והפקות שונות, כך שתוכלו להפיק את המיטב מהמקום הנפלא הזה. תוכלו להגיע אלינו באחד מימי החול ואפילו בסופי השבוע, בשעות הפעילות, וליהנות מהמסלולים השונים אותם אנו מציעים, כאשר בין כלל המסלולים תוכלו לבחור מסלולים בני שעה וחצי, שעתיים וחצי ואף לערוך סיור אשר יתפרס על פני יום פעילות שלם.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~  לחצו כאן והזמינו פעילות למערכת החינוך עוד היום  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

בין הפעילויות החינוכיות השונות תוכלו להציג לתהלמידים מגוון רחב של המצאות ופיתוחים מדעיים, פיזיקליים ועוד, כאשר בין הפעילויות השונות תוכלו לחשוף אותם למכונות ומשחקי הגיון שונים אשר יציגו בצורה מופשטת כיצד פועלים משחקי הגיון שונים, כמו כן, הילדים יוכלו לגלות את פלאי האופטיקה והאור, פלאי ההנדסה, אנרגיה ירוקה, כוח הכבידה ועוד. בנוסף, במסגרת הפעילויות החינוכיות אותן תזכו לחוות במוזיאון המדע- מדעטק תוכלו ליהנות גם מחשיפה של סודות החיים, גנטיקה, כימיה ועוד.
כאן באתר תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם אודות שעות הפעילות והמסלולים השונים, כמו גם המכשירים, המתקנים והפעילויות אותן תוכלו לבצע במהלך הסיורים.