האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
דיסני ג'וניור במדעטק

דיסני ג'וניור במדעטק

פעילות משותפת עם ערוץ דיסני ג'וניור

עולם הים הקסום של התכנים האהובים מערוץ דיסני ג'וניור

 

מתחם חוויתי ייחודי של ערוץ דיסני ג'וניור לקטנטנים והורים באווירת "ספינות וים", סביב עולם התוכן הקסום והעשיר של דיסני ג'וניור.

במתחם המיוחד, יוכלו הילדים להשתתף במיצגים שונים מהעולמות הקסומים של התכנים והסדרות המובילות והאהובות של דיסני ג'וניור: "ג'ייק והפיראטים מארץ לעולם לא", "אריאל בת הים הקטנה" "והנסיכה סופיה הראשונה". בנוסף, יוכלו הילדים ליהנות מהפעילויות השונות שיוצעו במתחם כגון קטעי "הידעת" אודות עולם הים, החיות והצומח וכיצד לשמור עליהם, כל זאת באווירה שכולה דיסני ג'וניור.

 

במתחם, יוזמנו הילדים להרכיב קיטים מיוחדים מעולמות התוכן של דיסני ג'וניור ולהשיטם במתחם התנסות מיוחד שיכלול שלוש בריכות ייעודיות. בנוסף, יוכלו המבקרים לבנות "קיטים" של הדמויות האהובות של דיסני ג'וניור שישולבו אף הם בהתנסות.
באמצעות בניית סירת מפרש של "ג'ייק והפיראטים מארץ לעולם לא" יוכלו הילדים ללמוד כיצד משיטים סירת מפרש ואודות השפעותיה של הרוח על הסירה, בניית הארמון הצף של "הנסיכה סופיה הראשונה" יילמד את הילדים למה זקוקה הסירה על מנת שתוכל לצוף במים. את אריאל, בת הים הקטנה, יוכלו הילדים להשיט בסירת צדפה ממונעת במנוע סילון-בלון.

 

הפעילות מיועדת לילדים והוריהם
הכניסה למתחם דיסני ג'וניור במדעטק בתשלום של 10 ש"ח בנוסף על כרטיס הכניסה למדעטק.