האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
אטרקציות לילדים בחיפה

אטרקציות לילדים בחיפה

מדעטק מציע שילוב מושלם בין מדע, טכנולוגיה, אטרקציות לילדים (גם למבוגרים) וכיף.

פעילויות לילדים

כשמגיע החופש הגדול, חג או סתם יום שבת, מתחילים אין ספור הורים לחפש במה להעסיק את ילדיהם. החופש כל כך קצר וחבל לנו על כל דקה מבוזבזת אבל לא תמיד אנחנו מצליחים לתכנן מראש יום בלתי נשכח, יום שכולו יהיה הנאה צרופה עבור ילדינו שלא היינו מאחלים להם שום דבר פחות מזה.

יש כל כך הרבה אטרקציות לילדים בצפון ומעבר לזה, כל כך הרבה אטרקציות לילדים בחיפה עצמה עד שמרוב שאנחנו לא יודעים לאן לרוץ קודם בסוף מוצאים את עצמינו שוב יוצאים מהבית כל כך מאוחר שעד שהגענו למקום כלשהו הילדים כבר רעבים, עייפים, האטרקציה שבחרנו עבורם לא מספיק מעניינת וצריכים לחזור הביתה. גם כשכל כך קשה לקלוע לטעמם של הילדים שכל מה שהם רוצים זה, מה לעשות, בעיקר בילויים שלא כוללים את ההורים והם משתעממים מהכל כל כך מהר, אנו מוצאים את עצמינו מבזבזים עוד ועוד זמן יקר על משהו שבאמת יביא תגובה של שמחה והנאה ולא רק "טוב, נו, בסדר".

מבלים במזרקה בפארק המדע

 

יש אין-ספור אטרקציות לילדים בחיפה, בריכות שחיה, פארקים, מוזיאונים, חופי רחצה, טיולים ועוד אבל כל אלה יכולים לעתים להימאס מאד מהר ובואו נודה בזה לא באמת מעשירים את עולמם של ילדינו כמו שהיינו רוצים. היינו רוצים שהילדים שלנו ידעו לחלום בגדול, לחשוב רחוק ולהאמין שהשמים הם הגבול. שיהיו רעבים לידע ולחוויות חדשות, שיהיו להם תחומי עניין רבים ומגוונים, שיתנסו מהכול כדי שבעתיד כל מה שישאר להם זה רק לבחור מה ירצו, להושיט יד ולקטוף.

 

רכישת כרטיסים בהנחה למדעטק -מוזיאון המדע בחיפה

 

בצפון יש הרבה אטרקציות שיעוררו את ילדינו למוזיקה, לטבע, לאוכל ולבעלי חיים וחלק מהאטרקציות רק יביאו להם את ההנאה של אותו רגע והם ישכחו אחרי שבוע כל מה שחוו. אבל מה עם קצת מעבר? לאן ניקח את ילדינו שלא מספיק להם בעלי חיים ובריכת שחיה? מה נציע לילד שהחלום הכי גדול שלו זה להיות אסטרונאוט או פיזיקאי? מה נציע לילד שבשבילו חוויה מלהיבה באמת היא כזו שמאפשרת לחוש, להרגיש ולחוות?

 

כי אנחנו באמת יכולים לספר לילד על הכל, לקרוא לו אין-ספור ספרים ולשלוח אותו לבתי הספר הטובים ביותר ולמורים פרטיים שילמדו אותו כל מה שהוא צריך לדעת, אבל אין נגרום לו לרצות לדעת? את זאת אפשר להשיג רק דרך החוויה, לגעת במדע, לחוש אותו ולהיות חלק ממנו. מוזיאון מדעטק ,המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל מציע אטרקציות לכל הגילאים תוך שילוב ערכים חינוכיים וידע עם הנאה צרופה! המוזיאון מציג את המדע בדרך חדשה מעניינת ומבדרת שתעזור לילדיכם להשתכנע כי לימוד וכיף כן הולכים ביחד!

 

סינמטריX - קולנוע מדעי רב חושי

קחו את הילדים לחוויה רב חושית בתלת-מימד בסינמטריX.

במהלך הסרט תישבו על כיסאות נעים, תחושו את העלילה עוטפת אתכם ותיסחפו פנימה עם מערכת סאונד היקפית ואפקטים מיוחדים.

מידע נוסף על קולנוע סינמטריקס ועל הסרטים המוצגים - לחצו כאן

 

  • אטרקציות לילדים בחיפה
  • אטרקציות לילדים בחיפה
  • אטרקציות לילדים בחיפה
  • אטרקציות לילדים בחיפה