עברית
דף הבית של מדעטק | זמני פתיחה, מחירים ודרכי הגעה | צור קשר | דרושים
הכל על מדעטק
שעות מחירים ורעיונות לבילוי משפחתי
ביקור במדעטק
כל התערוכות והמוצגים
מדעטק תערוכות
פארק נובל אנרג'י למדע
פארק המדע
חוויה קולנועית תלת מימדית רב חושית
סינמטריX
הספינות והים
 
 
דף הבית  >>   אודות מדעטק  >>  חדשות מדעטק  >>  ארכיון חדשות מדעטק  >>  ארכיון חדשות 2014  >>  מדעטף  >>  פעילות גני ילדים במדעטף

פעילות גני ילדים במדעטף
להכיר את המדע כבר מהגן

מדעטף – פעילויות העשרה לגיל הרך
מדעטף הינו מרכז לפעוטות וילדים עד גיל 5 והוריהם, בו הילדים זוכים לחוות וללמוד על תופעות מדעיות המקיפות אותם, על עולמם ובריאותם. המרכז פועל במדעטק חיפה, המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל ופועל לקרב את המדע ולעורר עניין גם לגיל הרך והכל בסביבה מבוקרת ובטוחה.

מדעטף – לצאת ליום כיף מדעי
המדע נמצא סביבנו כל הזמן ומדעטף מעודד ילדים לחקור וללמוד עובדות מדעיות מעניינות בצורה מהנה. במקום מתקיימות פעילויות מיוחדות לגנים, בהן זוכים הילדים לגעת, לחוות ולהתנסות במגוון תופעות מדעיות, בשילוב מצגות צבעוניות ומעניינות ובליווי של צוות מדריכים מיומן לכל קבוצה.
במדעטף הילדים מגלים את העולם דרך ניסויים והפעלות ייחודיות בנושאי מדענים כגון תומס אדיסון ופעילויות סביב מים, צבע וצורות, בריאות השן, קצב וצלילים לקטנטנים ועוד. כל התכנים מותאמים במיוחד לנושאים שנלמדו בגן . את הפעילות במדעטף ניתן לשלב עם ביקור בתערוכות הקבועות.

מדעטף – להתפתח בסביבה טובה
במדעטף יש מגוון רחב של משחקים התפתחותיים שמפעילים את הדמיון ומגרים את הסקרנות. במרכז צעצועים מיוחדים המפעילים את כל החושים ומקדמים את ההתפתחות המוטורית והחשיבה אצל ילדים. כל הציוד חדיש ואיכותי, בטיחותי ומותאם לגיל הרך וכולל גם טירה מוסיקלית, לוח תחושות, לגו ומשחקי הרכבה וחשיבה לילדים יותר גדולים.

פעילות גנים במדעטף

לפרטים ותיאום ביקורי קבוצות וגני ילדים: טניה  madataf@madatech.org.il 054-3180387הרשמה למייל העדכון החודשי שותפים לדרך מדעטק בפייסבוק